Přečtěte si naše obchodní podmínky, se kterými se musíte seznámit před každým nákupem. Zamezíme tak případným nejasnostem a nedorozuměním.


Storno objednávky


Objednávku je možno písemně (mail) stornovat do doby odeslání zboží z našeho skladu na Vaši adresu. Po odeslání zásilky již objednávku stornovat nelze, potom postupujte jako v případě Vrácení zboží.


Výjimečně může dojít ke stornu objednávky dodavatelem. Toto se stává v případě, že Vámi objednané zboží se přestalo vyrábět a jeho zásoby byly doprodány, nečekaně došlo k výrazné změně ceny, objednací lhůta se neúměrně prodlužuje apod.


V tomto případě vás budeme okamžitě kontaktovat a domluvíme další postup.


Vrácení zboží


V případě, že jste si zboží objednali jako soukromá osoba (ne na firmu s IČ !), máte dle zákona 367/2000 Sb. možnost odstoupení od kupní smlouvy a to do 14-ti dnů od převzetí zboží.
Pokud se zboží rozhodnete vrátit, zašlete nám prosím písemně (mailem) informaci


 • že žádáte o odstoupení od kupní smlouvy
 • jaké zboží chcete vrátit
 • číslo vaší objednávky (popř. daňového dokladu)
 • datum převzetí zboží
 • způsob jakým chcete vrátit peníze (číslo účtu, přesnou adresu...)


Poté zboží pečlivě zabalte a zašlete na naši adresu. Zboží nezasílejte na dobírku !! Peníze Vám budou vráceny po překontrolování do 30-ti dnů.


Po splnění následujících podmínek, bude zákazníkovi vrácena kupní cena zboží.


Pokud zboží použijete je třeba myslet na náklady, které bude mít Cilli4Czech s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.(Cena zboží může být ponížena o hodnotu vzniklou jeho používáním.)


Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.


Vracené zboží musí splňovat následující podmínky:


 • zboží musí být v takovém stavu, jak jste ho převzali od dopravce
 • musí být kompletní - nerozbalené včetně veškerého příslušenství
 • nesmí být použité či jinak poškozené (zničený, popsaný kartonový obal apod.)
 • k vracenému zboží musí být přiložen doklad o koupi


Způsob platby


Za objednané zboží je u nás možné zaplatit několika způsoby:


 • Dobírka - platíte hotově při převzetí zboží
  Přepravce Vám na uvedenou částku vystaví doklad o převzetí hotovosti, daňový doklad naleznete přibalený v zásilce.
 • Platba předem - platba zálohovou fakturou
  Po objednání zboží je Vám vystavena a mailem zaslána Zálohová faktura.
  Po zaplacení bankovním převodem z Vašeho účtu a připsání částky na náš účet je zboží automaticky odesláno na vaši adresu, zásilku od přepravce pouze převezmete.
  Daňový doklad naleznete přibalený v zásilce.
 • Číslo účtu:2001089130/2010


Platbu je možné provádět pouze v české měně(korunách), neboť nemáme devizový účet. Pokud bude provedena platba v jiné než korunové měně bude zákazníkovi dodatečně vyúčtován manipulační poplatek účtovaný bankou.


Způsob dopravy


 • Česká pošta - platba předem / balík do ruky 120,- Kč
 • Česká pošta - platba při převzetí (dobírka) / balík do ruky 140,- Kč


Z důvodu vysokého poštovného objednávky nerozdělujeme. Při rozdělení objednávky připočítáváme znovu poštovné.


Reklamace zboží


V případě, že se v záruční době - její délka viz. Záruční podmínky - vyskytne u zakoupeného zboží závada či porucha bránící jeho užívání, co nejdříve nás kontaktujte.


Reklamovaný výrobek včetně kopie daňového dokladu,záručního listu (pokud je součástí výrobku a je požadován výrobcem) a popisu poruchy zašlete na naši adresu a dle povahy závady bude výrobek v zákonné lhůtě 30 dní opraven, popřípadě vyměněn za nový. Pokud není záruční list přiložen výrobcem slouží jako záruční list doklad o prodeji.


Záruční podmínky


Na veškeré zboží na stránkách Chilli4Czech se vztahuje záruka 24 měsíců nebo dle specifických podmínek výrobce. Záruka poskytovaná na stroje využívané profesionálně nebo v řemeslné činnosti se řídí obchodním zákoníkem. Záruka se nevztahuje na opotřebení běžným užíváním výrobků. Záruka na zboží prodávané prostřednictvím prodejny se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží na prodejně, čehož důkazem je daňový doklad - faktura. Nedílnou součástí záručních podmínek jsou záruční podmínky výrobce.


Ochrana osobních údajů.Firma Chilli4Czech se zavazuje, že neposkytne osobní údaje třetí osobě. Osobní údaje jsou používány pouze pro obchodní účely Chilli4Czech, zasílání objednaného zboží a pro komunikaci se zákazníkem.


Ceny


Veškeré ceny v e-shopu jsou uvedeny s DPH 21% a platí pouze pro tento objednávkový systém.


Firma si vyhrazuje právo tiskových a ilustračních chyb a změny cen (cen v katalogu nikoli na objednávce) bez předchozího upozornění.


Závěrečné ustanovení


Případné spory mezi Chilli4Czech a Kupujícím lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující - spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce či spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy. Než-li bude přistoupeno k mimosoudnímu řešení sporu, pak Chilli4Czech doporučuje Kupujícímu nejdříve využít kontakt na Chilli4Czech pro vyřešení nastalé situace.


Více zde: https://www.chilli4czech.cz/news/obchodni-podminky/